„Charakteru firmy nie określa jej nazwa, statut czy akty prawne. Określają go potrzeby klienta, które zostają zaspokojone, kiedy kupuje on jakiś produkt lub usługę. Zadowolenie klienta stanowi misję i cel każdej firmy”.
Peter Drucker

Powyższe słowa doskonale odzwierciedlają strategię naszego działania. Naszym priorytetem jest zapewnienie Klientowi, jak najwyższego poziomu oferowanych przez nas usług. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie dopasowując produkty i usługi do specyfiki branży, w której działa.
Tworzymy i wdrażamy rozwiązania internetowe nowej generacji w zakresie elektronicznego biznesu, marketingu oraz konsultingu, pozwalające firmom efektywnie wykorzystać Internet w strategii biznesowej. Nie zapominamy przy tym o tradycyjnych formach reklamy.

Projekty realizujemy kompleksowo: od pomysłu, poprzez projekt, po przygotowanie gotowego produktu. Na Państwa zlecenie wykonamy m.in. reklamę prasową, plakaty, kalendarze, billboardy, ulotki, katalogi, wizytówki, foldery, strony internetowe i systemy informatyczne.

Nasze doświadczenie zdobyliśmy pracując wcześniej dla innych agencji reklamowych zajmującymi się reklamą tradycyjną jak i nowymi technologiami oraz pracując z naszymi dotychczasowymi klientami i partnerami.

Dzięki wyznaczaniu sobie coraz to nowych celów i zadań nieustannie doskonalimy swoją wiedzę oraz podnosimy nasze umiejętności.

Obecnie zatrudniamy i współpracujemy z kilkunastoma osobami - projektantami, programistami, grafikami, muzykami i fotografami.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone 2010 Studio Dedo