menu3_1menu3_2menu3_3menu3_4
menu3_5menu3_6menu3_7menu3_8
Konkurencyjność firmy w dzisiejszych czasach nie zależy tylko od jakości i ceny produktów ale w dużej mierze od wizualizacji i jakości materiałów graficznych w tym zdjęć.

Zdjęcia wpływają na pozytywny odbiór produktu, reklamy skierowanej do klientów lub wręcz przeciwnie, zaprzepaszczają szansę pozytywnego zaistnienia w świadomości odbiorców a co za tym idzie przyczyniają się do zmarnowania nakładów finasowych przeznaczonych na promocję firmy. Zdajemy sobie z tego sprawę i dlatego zapewniamy naszym klientom kompleksową obsługę w zakresie fotografii reklamowej, produktowej i reportażowej.

Współpracujemy z cenionymi fotografami, wizażystkami, modelkami, agencjami modelek oraz bankami zdjęć. Niezależnie od wybranej opcji kosztowej dostarczamy materiał wysokiej jakości, który sprawi, że Państwa budżet reklamowy zostanie trafnie wykorzystany.

Sesje zdjęciowe są realizowane m.in. na potrzeby projektów opakowań, katalogów produktów, działań marketingowych, a także do prezentacji w Internecie.

Nie zawsze trzeba organizować sesje zdjęciowe, aby zapewnić Państwu bardzo dobre materiały. Możemy dla Państwa wyszukać odpowiednie zdjęcia w banku zdjęć i pomóc w ich zakupie. Takie rozwiązanie jest o wiele tańsze ponieważ nie ma potrzeby angażowania całego sztabu osób do sesji zdjęciowej. Dzięki czemu przy niższym nakładzie finansowym otrzymają Państwo zdjęcia na równie wysokim poziomie. Zachęcamy Państwa do umówienia się na niezobowiązujące spotkanie z naszym konsultantem. Chętnie udzieli on wyczerpujących informacji, wysłucha Państwa koncepcji i odpowie na każde pytanie.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone 2010 Studio Dedo