menu3_1menu3_2menu3_3menu3_4
menu3_5menu3_6menu3_7menu3_8
Tożsamość wizualna to podstawowe narzędzie, służące kreowaniu wizerunku marki firmy wśród Państwa klientów i potencjalnych klientów. Powinna być ona bardzo dobrze dopracowana i spójna aby przekaz trafiał do właściwej grupy odbiorców. Często decyduje ona o sukcesie rynkowym i marketingowym firmy.

Tożsamość wizualną najlepiej opracować już na początku działalności firmy jednakże firmy mające już ugruntowaną pozycję rynkową nie powinny bać się zmian jeśli takie są potrzebne.

Firmy często zapominają, że tożsamość wizualna to nie tylko logotyp i wizytówki. Na spójną kreację tożsamości wizualnej składają się także: druki firmowe, szablony dokumentów, faktury, teczki, ulotki, identyfikatory, gadżety reklamowe, ubrania, opakowania, szyldy, tablice informacyjne i wiele innych.

Pomożemy Państwu stworzyć niepowtarzalny i charakterystyczny wizerunek, który stanie się czytelny i precyzyjnie trafi do Państwa klientów. Umocni on postrzeganie Państwa firmy na rynku i pozytywnie wyróżni na tle konkurencji. Zachęcamy Państwa do umówienia się na niezobowiązujące spotkanie z naszym konsultantem. Chętnie udzieli on wyczerpujących informacji, wysłucha Państwa koncepcji i odpowie na każde pytanie.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone 2010 Studio Dedo